راهنمای رزرو آنلاین هتل

1

گام اول

شما می توانید با مراجعه به صفحه اصلی جستجوی هتل ها و از طریق کادر جستجو به راحتی محل اقامت مطلوبتان را انتخاب کنید. تنها با وارد کردن نام هتل و یا شهر مقصد و تعیین تاریخ شروع اقامت و بازگشت و کلیک کردن روی دکمه جستجو تمامی اطلاعات مربوط به هتل های مورد نظرتان و یا شهر مقصد را ببینید.

2

گام دوم

بعد از انتخاب اتاق مناسب و مشخص کردن تعداد آن بر روی دکمه رزرو کلیک کنید. در این مرحله از شما خواسته شده تا اطلاعات شخصی اتان را وارد و اگر درخواست ویژه ای مدنظرتان است مطرح کنید.

3

گام سوم

سپس مقررات هتل را مطالعه و تایید کرده و دکمه ادامه رزرو را انتخاب کنید. در این گام مشخصات رزرو خود را مشاهده و بررسی کرده و بعد از ویرایش های احتمالی در نهایت کلید پرداخت را بزنید.

4

گام چهارم

در این مرحله با ورود به درگاه پرداخت الکترونیک، ورود مشخصات کارت بانکی به همراه رمز دوم و شناسه CVV2 کارت و سپس تکمیل فرآیند خرید می توانید با کلیک کردن روی کلید دریافت رسید، واچر هتل خود را دانلود و یا چاپ کنید.

5

گام پایانی

در نهایت درخواست شما برای هتل مورد نظر در لحظه ارسال و رزرو در تاریخ معین قطعی می شود. در صورتیکه رزرو شما نیاز به تایید از سوی هتل داشته باشد، کارشناسان فروش سریعاً با هتل تماس گرفته و رزرو را از سوی هتل تایید می نمایند.

هتل دات آی آر اقامت خوبی را برای شما آرزو می کند.