درباره ما

شرکت خدمات گردشگری و مسافرت هوایی شناسا گشت شیراز

شرکت خدمات گردشگری و مسافرت هوایی شناسا گشت شیراز با 15 سال تجربه موفق در زمینه ارایه خدمات گردشگری به هموطنان بخصوص مهمانان عزیز شهر شیراز هم اکنون در جایگاه ارزشمندی در صنعت گردشگری کشور قرار دارد ، بطوری که با پرسنل کارآزموده خود طی 10 سال اخیر با برگزاری تور های شیراز گردی برای بیش از 6000 نفر در هر سال به عنوان یکی از برترین کارگزاران تور در کشور شناخته میشود

  • ای نماد

خدمات گردشگری

ارایه خدمات برتر گردشگری ، هماهنگی و انسجام در برنامه ها و همچنین سطح بالای کیفیت خدمات باعث رضایت مندی بیش از 99 درصد از مسافران این شرکت گردیده که به نوبه خود باعث افزایش سهم این مجموعه در فرآیند توسعه سفر گردیده است .

ناوگان حمل و نقل

بهره گیری از ناوگان حمل و نقل مدرن روز به کارگیری راهنمایان مجرب گردشگری و همچنین برنامه ریزی دقیق و علمی مدیران این مجموعه از عوامل موفقیت این شرکت محسوب می شوند. این تجربه باعث گردیده است تا فعالیت های این شرکت توسعه یافته و سایر شهر های توریستی کشور از جمله تور تبریز ، تور اصفهان ، یزد ، قشم ، مشهد و کیش را شامل گردد .

خدمات این سایت شامل رزرو هتل، تور و سایر خدمات گردشگری می باشد که بصورت چارتری و با نظارت کامل سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در اختیار کاربران و مسافرین قرار داده شده است. لازم به ذکر است که گشت های ارائه شده در تورها با نظارت دقیق کارشناسان و تحت مدیریت آقای محمدحسین شناسا واستفاده از امکانات و تجهیزات و کادر مجرب برگزار می گردد.